Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pa, 8 - 17 hod.)

 
 

 

 

a další.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Cort
Cort

O firmě Cort:

Na rozdíl jiných asijských výrobců Cort staví nejdříve na kvalitě, a pak až na ceně, která je ale stejně v porovnání s nejprestižnějšími výrobci kytar daleko přijatelnější. A proč? Protože u značky Cort si nepřiplácíte za značku, ale platíte pouze
hudební nástroj.

Historie značky Cort se  na jednu stranu podobá historii dalších japonských a korejských výrobců. V roce 1960 založil Jack Westheimer firmu, která začala v Japonsku vyrobené kytary imporovat do Ameriky. V roce 1973, se Jack Westheimer  spojil s  obchodním partnerem Yung H. Park. Společnost nikdy nabídla nějaké speciální vlastní  signature kytary a místo toho se rozhodli nabídnout kytary, které  více či méně kopírují jak vzhledem, tak i kvalitou populární značky, jako jsou Fender a Gibson. Stejně jako japonské značky Ibanez, kde i přes množství soudních sporů a právních otázek firma udržela pozici jednoho z nejvýznamnějších výrobců kytaru na světě.

 

 Celkem vzato, Cort je poměrně vlivná společnost, která sice nikdy přímo nepřispěla k vývoji kytary, ale vzhledem ke zkušenostem, které nabrala letitou výrobou pro známé značky a její další samostatnou výrobou podle nabitých zkušeností jak s kvalitou, tak s precizností výroby kytar šlape původním značkám u svých výrobků těžce na paty a za poloviční ceny.  Vzhledem k  nízké ceně " a jako by replika kytary", více lidí může hrát  na vysoce kvalitní nástroj bez nutnosti velkých výdajů. V historii firmy Cort byl  problém v otázkách právních, designu a majetkových, ale dnes se už se firma etablovala dobře a dodává na celosvětový trh hudebních nástrojů velmi kvalití materiálově precizně zpracovné hudební nástroje, které se dnes řadí po boku značek velkých firem jako Fender, Gibson, Ibanez a dalších jen s rozdílem menší ceny.

Cort je značka, která s velmi dobrou cenou a vysokou kvalitou převyšuje mnohé konkurenty.

                                                                       ® tamusica.cz 2014-2022, všechna práva vyhrazena, info@tamusica.cz artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz