Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pa, 8 - 17 hod.)

 
 

 

 

a další.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Suzuki
Suzuki

O firmě Suzuki :

 
Byla založena v roce1953 a jakoSuzukiCorporationse úspěšnězařadila mezipřední světovévýrobcekvalitníchhudebních nástrojůpro vzdělávání. Odpočátku se Suzuki věnovala produkcise stále se rozšiřující inovací nástrojůa zlepšováníproduktů. Suzukisi zakládá nadosaženícertifikacepřesnékvalityISO9001.Tato úroveňcertifikacese obvykle nacházípouze vleteckémahigh-techprůmyslu.

Zjejíchzačátků vHamamatsu, Japonsku se Suzukirozrostla doskutečně mezinárodního výrobce shlavnímivýrobními závody vJaponsku, Koreji, Číně a Spojených státech.Všechny tytozávodyjsou zaměřeny naspolečný cíl - za přijetelné prostředky  poskytnoutkdekoliv na světě možnostpozitivněkomunikovatprostřednictvím univerzálního jazykahudby. Dělat hudbujenejenskvělá zábava, ale také rozvíjípozitivní atributy života,jako jeporozumění, respekt, tvořivost, spoluprácea osobnívyjádření.

Širokáškála nástrojů, od těch nejjednoduššíchdřevěných, se rozvíjí na další kvalitnířadydigitálníchpian,elektronických přístrojů, akustickýchklavírů a nabízískvělýhudební zážitekna jakékoliv úrovni, kterou si přejete  od školních  začátečníků až poprofesionální hudebníky
 

                                                                       ® tamusica.cz 2014-2022, všechna práva vyhrazena, info@tamusica.cz artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz