Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pa, 8 - 17 hod.)

 
 

 

 

a další.

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Pearl
Pearl

o firmě Pearl:

                                                                                                    http://www.pearleurope.com/upl/1/en/img/KatsumiYanagisawa.jpg


Úspěch Pearl Bicích lze vysledovat zpět do odhodlání ke kvalitě už více než 63 roků. Společnost byla založena dne 2. dubna 1946, v malé chatrči v Tokiu. Katsumi Yanagisawa založil výrobní podnik s konečným cílem ... "být hlavním výrobcem všech produktů bicích."

V roce 1960 se po stabilním růstu a po Rock & Roll revoluci po celém světě  poptávka po bicích zvedla téměř přes noc. Katsumiho nejstarší syn Mitsuo vstoupil do společnosti po ukončení vysoké školy. S vizí pro budoucnost, továrna o 165.000 čtverečních stopách byla dokončena, aby se pokusila zaplnit rychle rostoucí poptávku po bicích produktů.

V roce 1965, pod vedením Mitsuo jevytvořen plán  s cílem určit směr společnosti.

Za prvé, inovovat a produkovat výrobky nejvyšší kvality, aby splňovaly požadavky všech profesionálů. Vytvořit high-tech výzkumný a vývojový tým.

Za druhé, rozšíření programu a postavit další továrny na Tchaj-wanu.  Kromě toho investoval do personalizované automatizace strojů ve výrobních procesech. Není pochyb o tom, že Mitsova prozíravost byla v dostatečném předstihu v 60. letech jádrem bezkonkurenčosti Pearl.

A za třetí,aby společnost posílila své celosvětové distribuční cesty přes soustředění se na distributora, prodejce i spotřebitele, a služby na všech úrovních. To vedlo k vytvoření Pearl Corporation ve Spojených státech a paralelní formace Pearl (UK), Ltd, v Milton Keynes v Anglii. Pearl je dobře známý pro svou sílu celosvětové distribuční síť a prodejní kanál tím, že udržuje stálé a plnohodnotná jednotlivé agenty po celém světě.

V roce 2006, Pearl oslavila své 60. výročí, a postupně se stala největší drum společností na světě a má 8 dceřiných společností v Japonsku, na Tchaj-wanu, v Číně, Spojených státech a Nizozemí. S více než 650 zaměstnanci, kteří pracují na dosažení společného cíle je Pearl  považován za lídra v oblasti inovací výrobků, standardu kvality v celé řadě jeho bicích sad, perkusích, orchestrálních bicích a dalších.

Velký důraz klade Pearl na mechanickou preciznost, kterou se odlišuje od ostatní konkurence.  

                                                                       ® tamusica.cz 2014-2022, všechna práva vyhrazena, info@tamusica.cz artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz