Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pa, 8 - 17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

  

a další.

 

 

 

 

Korg Pa700

Aranžér

Korg Pa700 Aranžér keyboard Pa700 Professional Arranger KORG představuje nejnovější výkonný přírůstek ve vyhlášené Pa sérii profesionálních aranžérů, ... celý popis
Dostupnost
obvykle 3 až 5 dní
Běžná cena
40 740 Kč
Nejsme plátci DPH
35 090 Kč
ks
Cofidis splátky
Číslo produktu:KRPA700
EAN kód:4959112159259
Výrobce:Korg
Kompletní specifikace

Korg Pa700

Aranžér keyboard

Pa700

Professional Arranger

KORG představuje nejnovější výkonný přírůstek ve vyhlášené Pa sérii profesionálních aranžérů, model Pa700 - který nabízí spoustu nových svěžích zvuků (včetně funkce Defined Nuance Control pro jejich ještě vyšší realističnost) a stylů, které pokrývají široké spektrum různých hudebních žánrů. Spolu s účinnými funkcemi a snadným ovládáním je to skutečně ideální Nástroj pro ty nejnáročnější hráče.

Zvukový engine Pa700 využívá čtyřikrát více PCM paměti jako osvědčený Pa600 a díky kompresi je rozšířena na úctyhodných 256 MB dat. Stejně tak byl zvětšen počet pozic pro uložení uživatelských Stylů na celkových 1.152, což zahrnuje prakticky všechny představitelné hudební styly. Vylepšený reprosystém podává silný, plně prokreslený tón. Podporován je i video výstup, takže publikum může číst texty a zpívat současně s vámi.

Zcela nová funkce je KAOSS FX, umožňující velmi kreativní řízení vašich vystoupení. Umí přitom v reálném čase změnit hrající rytmy, přepínat variance nebo bicí sady, jemné smíchání doprovodných zvuků ale i zásadní posuny efektů (užívané nesčetnými DJ) a tape delay nebo arpeggio – je to opravdu plynulý živý mix vašich skladeb za pomoci pokročilé, počítačem asistované hudební kompozice a syntézy. Popusťte uzdu svým hudebním představám!

Se svým zvýšeným výkonem a mnoha dlouho očekávanými funkcemi nastoluje Pa700 nové standardy v oblasti pracovních stanic. Oproti legendárnímu bestselleru Pa600 je tu skutečně výrazný posun ať už v kvalitě zvuků nebo nových funkcích, doplněný líbivými vzhledem, a dokonce ještě příznivější cenou.

Nová Pa700

KORG stojí za většinou respektovaných a úspěšných arranger keyboardů současnosti. Ty používají nesčetní profesionální hráči po celém světě, kteří oceňují hlavně magickou kombinaci nepřekonatelného zvuku a pestrých funkcí. Díky novým technologiím se podařilo navázat na úspěšnou historii a spojit ji s požadavky dnešních hudebníků, kterým tak můžeme nabídnout zcela nové standardy. Výsledkem je zkrátka výkonný nástroj spojující v sobě technická kouzla se svěžím vzhledem a přátelským ovládáním: to vše a mnohem víc je KORG Pa700.

Malý, výkonný a dobře ovladatelný

Pa700 se vyznačuje malými rozměry, takže je velmi praktický. Přes tuto kompaktnost se ale díky kvalitní reprosoustavě může pochlubit zvučným tónem. Zesilovač s výkonem 2x25 Wattů je spojen se dvěma reproduktory v bass-reflexovém uspořádání, které zajistí bezchybné podání každé noty. Hlavní ovládací panel byl optimalizován tak, aby každý ovládací prvek byl přesně na tom místě kde jej hráč očekává, takže ovládání nástroje je skutečně intuitivní a přirozené. Velký a jasný kapacitní dotykový TouchView displej hned na první pohled zaujme přepracovaným grafickým rozhraním, které je dobře čitelné taky v horším světelných podmínkách. A když budete hledat potřebný Styl, skladbu nebo soubor, pomůže vám multifunkční vyhledávací funkce Search - vše pak najdete opravdu bleskově rychle! Styly, Keyboard Sety nebo SongBook lze načíst rovnou z USB disku - nemusíte proto nahrávat data do interní paměti.

Kvalitní zvuk na prvním místě

Pa700 plně spoléhá na pokročilý zvukový engine EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) a hned na začátku je vybaven celkem 1,700 zvuky. Tato bohatá kolekce realisticky provedených zvuků obsahuje klasické i moderní keyboardy, orchestrální nástroje, elektrické a akustické instrumenty – prostě vše od techna až po folk. K tomu byly navíc přidány dvě nové vícevrstevné koncertní křídla (se simulovanou rezonancí těla a damper pedálu), plus elektrická piana převzatá ze slavného KORG SV-1 Stage Piano. Digitální varhany nabízí funkci key on/off noises, leakage, nebo emulaci Rotary Speakeru. Pa700 je navíc vybaven taky novými dechovými nástroji, smyčci, basy - dokonce akustickou a elektrickou kytarou. Jednotlivé zvuky přitom byly pečlivě nahrány pomocí nejnovějších postupů, takže jsou k nerozeznání od originálu.

Dokonalé nastavení zvuku umožňuje unikátní systém DNC (Defined Nuance Control) KORG, zahrnující tři tlačítka s přiřaditenou funkcí a čtyřcestný joystick - vše přitom řídíte v reálném čase. Každé sólo nebo melodii tak oživí procítěný saxofon, detailně zahraná trumpeta nebo harmonika; extra autentické je třeba také nezaměnitelné pizzicato u smyčců.

Rytmus udává 106 autentických bicích sad - včetně alternativních Ambient Drums; pomocí Drum Family Easy Editing funkce u nich můžete libovolně nastavit hlasitost, výšku tónů, EQ a mnoho dalšího. K dispozici je až 256 MB (komprimovaná PCM User paměť) pro uložení uživatelských zvuků. Byla rozšířena kompatibilita zvukových bank General MIDI (GM) s dalšími GM soubory. Pa700 umí pracovat se soubory formátů KORG, WAV, AIFF, SoundFont™, exportovat dovede ve formátech WAV nebo AIFF. Zvuky lze plně editovat, pro každý z tónů lze použít až 24 oscilátorů!

Má svůj Styl

Pa700 hned po vybalení nabízí více než 370 Stylů. Každý z nich vlastně představuje komplexní hudební prostředí, určené pro konkrétní žánr. S takovým obrovským výběrem můžete na Pa700 hrát opravdu nepřeberné množství různých hudebních stylů. Každý Styl přitom dál nabízí 4 Fill In + Break paterny, každý pro jednu z variací. S pomocí funkce Auto Fill je lze během přepínání mezi čtyřmi variacemi automaticky vyvolávat. Náš osvědčený mezinárodní tým přitom vytvořil taky řadu nových Stylů; spousta existujících Stylů přitom byla vylepšena o nové zvuky a mixování. Na Pa700 naleznete 1,152 pozic pro uložení vlastních nových Stylů a nastavení. V kytarovém režimu Guitar Mode 2 najdete několik nových sofistikovaných parametrů, které zajistí mnohem realističtější a profesionální kytarové fráze. Každý ze Stylů lze dále obohatit použitím jednoho ze čtyř Padů. Každý Pad přitom může obsahovat jednorázový nebo opakovaný riff, perkusivní part, akcentovaný zvuk nebo dokonce zvukový efekt. S pomocí praktické funkce Chord Sequencer můžete rychle nahrát a zasmyčkovat akordy přehrávané v režimu Style Play; to se hodí nejen při cvičení, ale můžete si tak při živém hraní elegantně “uvolnit” levou ruku. Tyto nahrané sekvence akordů lze navíc také uložit jako součást Style nebo SongBook.

Nejnovější Styly každý den!

Díky zcela novému konvertoru pro převod MIDI souborů na Styl můžete mít vždy po ruce nejnovější styly převzaté z aktuálních skladeb! Stačí jen pořídit si požadovaný soubor formátu Standard MIDI File, nahrát ho do Pa700 a za pomoci konvertoru jej potom pohodlně proměnit v plnohodnotný styl (využít přitom můžete taky funkci pro extrakci akordů ze skladby - Chord Sequence).

Efekty studiové kvality

KORG je vyhlášený svými špičkovými efekty a Pa700 nabízí přitom to nejlepší z nich. Pro doprovodné stopy lze použít 2 Insert a 2 Master efekty, na ostatní klávesové stopy pak 1 Insert a 2 Master efekty. Na výběr je 148 typů efektů, včetně reverbu, delay, simulací stomp boxů a mnoho dalšího. Každá stopa navíc obsahuje EQ s možností nastavení Low, Mid a High, provedené nastavení tohoto EQ pak lze v režimu Song Play uložit - vaše skladba pak bude znít v každém prostředí naprosto skvěle. Finálními efekty lze výsledný zvuk dotvořit podle vaší chuti nebo ho adaptovat při náročných živých vystoupeních.

Bezvadný zpěv

Pokud připojíte dynamický mikrofon a nastavíte parametry jako jsou EQ, Compressor, Gate, Reverb nebo Delay, dostanete profesionálně znějící zpěv podobný jako ve studiu. Pomocí funkce Vocal Remover můžete navíc „vymazat“ zpěv z MP3 skladeb, takže si pak s nimi můžete sami zazpívat.

Vylepšete zvuk svojí kytary

Za pomocí kytarových efektů můžete vylepšit zvuk kytary, připojené na příslušný vstup na zadní straně nástroje. Vybrali jsme přitom pár nejlepších kytarových efektů z kolekce zn. KORG - simulace lampových zesilovačů, realistické zkreslení, chorus nebo delay pedály a třeba taky nejkvalitnější studiové reverby.

Přehrávač/Sekvencer

Přehrávač u MP3 vedle dalších běžných formátů podporuje taky formát MP3+G (taky známý jako MP3+Graphics). Díky této nové funkci lze během hry zobrazovat současně taky text, a to buď na vestavěném TFT displeji nebo na připojeném externím monitoru. Dále zde naleznete funkci Marker Function, která umožňuje okamžitý posun na předem stanovená místa ve skladbě. Pomocí funkce Vocal Remover se dají u MP3 ztlumit vokály. Vestavěný 16-stopý sekvencer nabízí sofistikované funkce sekvencování a díky funkci Backing Sequence taky rychlou a snadnou tvorbu skladeb. A protože je Pa700 velmi chytrý, dokáže nahrát celé vaše vystoupení! Můžete spustit skladbu, hrát na klávesy a zpívat - vše se nahraje jako MP3 a uloží na externí USB disk nebo do vnitřní paměti. Pomocí pokročilého prohlížeče Score Viewer si můžete zobrazit hlavní (nebo jinou) stopu skladby v tradičním notovém zápisu s notami nebo akordy, včetně textů a akordických značek. Názvy not se mohou zobrazovat v angličtině nebo italštině. Pro začínající hráče je zde možnost zobrazit název noty vedle každé z nich.

Databáze SongBook

Plně programovatelná hudební databáze SongBook je užitečná hlavně pro živá vystoupení. Každý ze záznamů obsahuje komplexní nastavení potřebné pro přehrávání dané skladby. SongBook umí používat styly, MIDI soubory nebo MP3 a okamžitě zobrazí příslušné informace jako je název skladby, žánr, označení umělce, hlasitost, ztlumené stopy, nastavení efektů a mnoho dalších. SongBook navíc obsahuje inovovanou funkci Set List s možností přiřazení k jednotlivým tlačítkům, což opět usnadní živé vystupování. Za pomoci SongBook Editoru můžete na počítači s OS Windows snadno zobrazit a upravovat jednotlivé záznamy v databázi a nastavovat Set Listy. Můžete ho taky synchronizovat s iOS a Android tablety, takže se pak na něm zobrazují notové zápisy (k tomu je potřeba softwarové vybavení třetích stran). SongBook, unikátní hudební funkce, kterou nabízí pouze KORG prostě obsahuje všechno co potřebujete pro bezvadné přehrávání všech vašich skladeb.

Posílená konektivita

MIDI propojení lze nyní (vedle USB DEVICE a MIDI portů) provést taky pomocí USB HOST portů. Díky tomu můžete jednoduše a bez speciálních adaptérů připojit jako kontroller třeba digitální piano (například náš HAVIAN 30), nebo taky nástroje ze série KORG nano a micro.

Specifikace

Klaviatura
61 kláves (C2 – C7) s dynamikou
Systém
Upgradovatelný operační systém, Multitasking, Load while play
Zvukový generátor
EDS-X (Enhanced Definition Synthesis – eXpanded)
Filters with resonance, 3-band EQ on each Sound
Polyfonie
128 hlsů, 128 oscilátorů
Efekty
Accompaniment/Song: 2 insert effects; 2 master effects (148 types)
Keyboard Sounds: 1 insert effect; 2 master effects (148 types)
Final mastering effects: Limiter, Master EQ
Voice Processor: 5 FX, 28 Factory, 64 User Presets
Guitar Processor: 3 FX, 45 Factory, 64 User Presets
Zvuky / bicí sady
Factory: More than 1,700 Factory Sounds including a multilayer Stereo Piano with damper and body resonance, GM/XG sound sets and 106 Drum Kit
User: 512 Sounds, 256 Drum Kits
Digital Drawbars: 9 footages, percussion, key on/off, leakage, rotary speaker effect
DNC (Defined Nuance Control) Technology, Natural Ambience Drums
Full Sounds/Drum Kits editing
Sampling
128 MB compressed (equivalent to 256 MB linear data);
Loads KORG, WAV, AIFF and SoundFont™ formats
Saves KORG, WAV and AIFF formats
Full Edit, Time Slice
Styly
Factory: More than 370 Factory Styles, freely reconfigurable sets
User: 1,152 locations, including User and Direct banks
Eight Accompaniment tracks, 4 Keyboard Sets, 4 Pads per Style;
Style Settings (Sounds and Arranger parameters) on each Style
Guitar Mode 2, Parallel and Fixed NTT (Note Transposition Table)
Style/Pad Record with Step Record, Track and Event Edit
Style Creator Bot (MIDI Song to Style Converter)
Style controls: 3 Intros, 4 Variations, 4 Fills, Break, 3 Endings, Synchro Start, Synchro Stop, Tap Tempo/Reset, Bass Inversion, Auto Fill, Manual Bass, Memory, Accompaniment Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Designation, Style to Keyboard Set Mode
Chord Sequencer
Chord Sequence recorder and player in Style Play mode
Chord Sequences can be saved to Style and SongBook Entries
Edit functions: Delete, Copy from Style/SongBook, Import/Export from/to SMF
Keyboard Set Library
Memorize Keyboard Sound settings
Factory: More than 290 Factory Keyboard Sets, freely reconfigurable
User: 864 locations, including User and Direct banks
‘My Setting’ special Keyboard Set
KAOSS FX
Automatic MIDI FX generator
More than 65 Factory Presets
Song Play
Supported formats: MID, KAR, MP3+Lyrics, MP3+G
Select, Start/Stop, Home, Rewind and Fast Forward controls
Lyrics, Score, and Chord data can be displayed on screen, or on an external video monitor
Markers with Add, Delete, Edit and Loop functions
Jukebox function
MP3 Player / Recorder
MP3 Player and Recorder
Transpose (+6/-5 semitones), Tempo change (±30%)
Vocal Remover
Records MP3 files, including Styles, MIDI Songs, MP3 Songs, Keyboard Sounds, Pads, Microphone, Guitar, Effects, and KAOSS Effects
Sequencer
Quick Record (Backing Sequence), Multitrack and Step Record functions
Full-featured sequencer, 16 tracks, Up to 200,000 events, SMF (MID) native format
SongBook
Fully programmable music database, based on Styles, MIDI Songs (MID and KAR files), MP3 Songs, with automatic selection of Style Play and Song Play modes
User definable Set Lists, with Entries selectable from the control panel
Filtering and sorting options
Compatibility
Pa-Series models: Styles, Performances, Programs/Sounds, Songs, SongBook Entries, Pads ‘i-Series’ models: Styles
Pads
Four Assignable Pads + Stop buttons
Pad Record function
General Controls
Master Volume, Fade In/Out, Keyboard-Acc/Song Balance, Ensemble, Octave Transpose, Master Transpose, Joystick, 2 Assignable Knobs, 3 Assignable Switches, Tempo +/-, Tempo
Lock; Metronome On/Off, Dial, Search, Shift Split, Record
Scale Controls
Virtual Quarter Tone SubScale Keypad, 4 x Scale Presets
Control Inputs
Damper pedal (supports half-pedaling with the optional DS-1H pedal)
Assignable pedal/switch
Audio Inputs
Line (Left/Right): 1/4” jacks, +20dBm, 12k Ohm
Mic/Guitar (Left): 1/4” jack, with Gain control (0 — +40dB)
12k ohm (Mic) / 500k ohm (Guitar)
Audio Outputs
Left/Right, 1/4” jack, +21dBm, 0.003% THD+N@+18dBm
Headphone output (1/4” jack), 16-200 Ohms (50 Ohms suggested)
Speaker System
Amplification: 2 x 25W
Speakers: 2 x Dual Cone Speakers in Bass Reflex Box
MIDI
IN, OUT standard MIDI connectors
USB to MIDI using the USB ports
HOST: memory and controllers, DEVICE: personal computers
Eight user definable MIDI Setups
USB
Type A (Host), Type B (Device)
2.0 Hgh-Speed connections (480 Mbit/s). Low-Speed (1.5 Mbit/s) and Full-Speed (12 Mbit/s) devices can only be connected through a High-Speed USB hub.
Storage
Internal memory: 960 MB
USB external drives (drive not included)
microSD card (not included); rear panel slot with plastic cover
Display
7” Wide capacitive color TouchView™ TFT display
Video Out
RCA connector
Clock
Internal System Clock
Power Consumption
100-240 Volts, 50/60 Hz, 25 Watt normal / < 0.3 Watt in standby
Dimensions (W x D x H)
1030 x 378.3 x 132 mm (without music stand; height with music rest: 355.8 mm)
Weight
9.9 kg
Included Items
AC Power Cable, Music Stand, Quick Guide manual
Accessories
EXP-2 Foot Controller, XVP-10 Expression/Volume Pedal
DS-1H Damper Pedal (supports half-pedal)
PS-1, PS-3 Pedal Switch
* All products names and specification names are trademarks or registered trademarks of their respective owners.
* Appearance and specifications of products are subject to change without notice.
Zboží zařazeno v kategoriích

                                                                       ® tamusica.cz 2014-2020, všechna práva vyhrazena, info@tamusica.cz artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.